Archive for the ‘Web’ Category

Enduro Panorama 2018 (RO)

Pátek, Květen 18th, 2018

Vzhledem k situaci která se letos děje kolem závodů pod hlavičkou AČR jsem se rozhodl vyzkoušet jiný typ závodu.
Vydali jsme se na vychvalované Enduro Panorama ročník 2018 v Rumunsku. Jedná se o typ závodu Hard enduro, konkrétně tento závod je 4 denní. Závod se konal 3.-6.května na okraji městečka Ghelari (kousek na jih od města Deva).

Cesta do Rumunska probíhala bez problémů a bez zdržení, kupodivu rumunské dálnice jsou v lepším stavu než ty v ČR. Celkem jsme měli na tachometru natočeno 1150km. Počasí podle předpovědi mělo být teplé a slunečné, což se vyplnilo a celý týden bylo příjemných 25 stupňů.

Den 0:

Po přejímkách jsme se vydali na kratší výlet do místních hor pod vedením Marcela. V Rumunsku není problém s ježděním po lese jako v ČR. Okoukli jsme místní terén, vyzkoušeli si pár výjezdů a sjezdů. Odpoledne jsme dorazili zpět do depa u penzionu Panorama. Penzion leží na vyhlídce s perfektním zázemím ( teplé sprchy, WC, restaurace atd.). K večeru jsme si ještě byli projet prolog který nás měl čekat hned ráno jako rozřazovací závod do odpoledního.

(more…)

Vývoj webu…

Pátek, Leden 9th, 2009
Tak vývoj webu se pomalu blíží ke zdárnému konci :-) Zatím je dodělána sekce ZÁVODY (mrkněte jak vypadá kalendář závodů na sezónu 2009, český kalendář není k dispozici : jak jinak :-P ).
Pokud chcete reagovat, nebo přispět svým příspěvkem , klikněte na nápis Komentar (pod každým článkem). Není žádná (more…)

Nový web

Středa, Leden 7th, 2009
Vítejte na nových stránkách. Momentálně se dodělávají, ale do konce měsíce budou určitě hotové. Webmaster se snaží a určitě dodrží slib :-) Postupně přibudou další sekce, fotogalerie a také videa a aktuality. Na starý web už nebudu vkládat žádné informace. Vše se bude dít tady. Pokusíme se nainstalovat češtinu ať je to přehledné.
Lenny